Poszukiwanie produktów

Made in China. Cardboard boxes with text made in China and chinese flag on the roller conveyor. 3d illustration

Poszukiwanie produktów

W ofercie naszej firmy dostępne są usługi z zakresu poszukiwania produktów na rynku chińskim odpowiadających wymaganiom i określoną specyfikacją wskazaną przez zamawiającego. Nasi specjaliści dzięki znajomości rynku lokalnego odnajdą najlepsze oferty i będą w stanie odnaleźć te, których nie ma w ogólnym obiegu. Wdrażanie nowych możliwości i rozwiązań jest szansą na rozwój firmy oraz pozyskiwanie nowych klientów.

Chiny producentem globalnym

Chiny od wielu lat potocznie nazywane są fabryką naszego świata. Made in China jest spotykane praktycznie w każdej dziedzinie naszego życia, od elektroniki, przez odzież, zabawki, etc., etc. Nikogo już to nie dziwi, Chińczycy są w stanie wyprodukować praktycznie wszystko, według przekazanych specyfikacji, w cenie jakiej nie jesteśmy w stanie osiągnąć przy linii produkcyjnej w Europie. Stąd też import z Chin jest często na pewnym etapie rozwoju firmy nieodzownym elementem optymalizacji kosztów i możliwością na rozwinięcie skrzydeł.

Profesjonalne narzędzia

Wszystkie działania, w tym wyszukiwanie nowych produktów oparte są o wiedzę oraz specjalistyczne narzędzia. Dzięki temu proces ten nie trwa długo a przynosi oczekiwane efekty. Posiadamy szeroką gamę możliwości poszukiwania produktów, zarówno za pomocą platform internetowych jak i obecności na niezliczonych imprezach targowych, które są największymi na świecie. Wiele branż mamy już dość dogłębnie przeanalizowanych, dzięki czemu możemy bardzo szybko reagować na zapotrzebowanie naszych klientów.

Jeżeli jesteś zainteresowany osobistą wizytą w Chinach, chcesz dotknąć produkt, zobaczyć i ocenić na miejscu – nie ma problemu, przygotujemy dla Ciebie optymalny plan wizyty, gdzie będziesz w stanie odnaleźć produkt idealnie skrojony pod Twoje wymagania.

Jak możemy Wam pomóc?

Skontaktuj się z nami, jeżeli zastanawiasz się nad importem produktów z Chin. Poprowadzimy Cię za rękę ograniczając do minimum ryzyko.

Chcesz znaleźć produkty w dobrej jakości i przystępnej cenie?