Skip links

Spedycja towaru

Our transportation division offers reliable and efficient solutions for all your transportation needs.

Spedycja towaru

Wybraliśmy produkt, mamy umowę, producent wyprodukował i zgłasza gotowość towaru, kolejnym etapem będzie oczywiście jego transport do Polski.

Organizacja spedycji

Zapewniając kompleksową realizację usług, pamiętamy także o usługach spedycyjnych.  Współpracujemy z wieloma firmami spedycyjnymi, zapewniających profesjonalną obsługę. Nasi klienci mogą liczyć na dbałość o każdy ładunek, obsługę spedycyjną oraz transport towarów. Warto mieć to na uwadze, gdyż organizacja transportów oraz czuwanie nad ich terminową dostawą jest jednym z najbardziej czasochłonnych zadań.

Jesteśmy w stanie zorganizować transport morski (najtańszy ale zarazem najdłuższy – około 40dni), kolejowy (średnie stawki, czas około 20-25dni) jak i lotniczy (najdroższy, czas około 5-10dni). Realizujemy wysyłki cało kontenerowe jak i drobnicowe.

Najważniejsze korzyści

Jedną z najważniejszych korzyści z korzystania z usług spedycji jest oszczędność czasu. Ponadto niewątpliwą zaletą jest także wysoka jakość obsługi oraz pewność, że wszystkie towary dotrą bez problemów i opóźnień dotrą na czas do miejsca rozładunku.

Home
Account
Cart
Search