Skip links

Negocjacje z producentem

Our transportation division offers reliable and efficient solutions for all your transportation needs.

Negocjacje z producentem

Wyszukiwanie produktów to dopiero pierwszy etap współpracy z klientem. To dopiero wstęp do dalszych negocjacji, w tym także do ustalenia ceny ostatecznej oraz innych warunków dostawy z producentem.

Negocjowanie warunków sprzedaży

Kiedy kończy się poszukiwanie produktów i zostają znalezione te odpowiednie, konieczne jest wynegocjowanie warunków sprzedaży, które będą najkorzystniejsze. Pierwszym krokiem jest kontakt i rozmowa z producentem. Już na tym etapie warto ustalić warunki odpowiednie do zamawianych ilości i częstotliwości dostaw. Często gęsto też na tym etapie jesteśmy w stanie ocenić profesjonalizm drugiej strony i jego możliwości. Jeżeli ktoś miał już do czynienia z rozmową z chińskim producentem, wiedzą iż nie są to rozmowy takie do jakich jesteśmy przyzwyczajeni w Europie. Wynika to przede wszystkim z różnic kulturowych i sposobem prowadzenia biznesu. Dzięki temu, iż nasi pracownicy są na miejscu i są chińczykami jest im dużo łatwiej rozmawiać i negocjować, skraca to znacznie czas jak i często sam wynik negocjacji.

Wynikiem naszej usługi jest podpisanie umowy między stronami zgodnie z wcześniej określonymi warunkami.

Kompleksowe rozwiązania

Oferujemy naszym klientom cały pakiet usług, od wyszukiwania potencjalnego producenta, przez negocjacje z nim aż po finalizację umowy. Dzięki temu klient ogranicza czas i wysiłek wkładany w pozyskiwanie nowych produktów. To z kolei daje czas na pracę nad innymi zadaniami przedsiębiorstwa i ułatwia rozwój.

Home
Account
Cart
Search