Co warto importować z Chin?

Zastanawiasz się, kiedy import z Chin jest opłacalny? Asortyment powinien zostać starannie przemyślany. Istotne jest to, aby uwzględnić rzeczywiste zapotrzebowanie konsumentów na dane grupy towarów. Nie bez znaczenia jest również jakość – celowanie w najtańsze, a zarazem najsłabsze produkty nie jest dobrym posunięciem.

Smartwatche i opaski sportowe

Z Chin warto importować smartwatche oraz opaski sportowe. Inteligentne akcesoria treningowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem Polaków. Ważne jest jednak to, aby posiadały one pojemny akumulator. Należy zwrócić także uwagę na kompatybilność z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, czyli Android oraz iOS.

Dekoracje do domu i ogrodu

Wiele osób poszukuje tanich, a zarazem efektownych dekoracji do domu oraz ogrodu. Mowa tutaj o niebanalnych tekstyliach (m.in. narzutach, zasłonach, dywanach), zegarach, obrazach czy też lampach. Wybór produktów z tej kategorii jest niezwykle szeroki.

Obuwie i ubrania

Odzież produkowana w Chinach sprzedawana jest w wielu popularnych sieciówkach. Właśnie dlatego dobrze jest postawić na niedrogie ubrania o satysfakcjonującej jakości. Dotyczy to również butów oraz akcesoriów, takich jak np. torebki, plecaki, okulary przeciwsłoneczne, czapki, szaliki, rękawiczki, biżuteria. Warto wspomnieć także o bieliźnie erotycznej.