Skip links

Audyt produkcji

Our transportation division offers reliable and efficient solutions for all your transportation needs.

Audyt produkcji

Ważnym krokiem podczas współpracy z danym producentem jest weryfikacja sposobu jego pracy oraz warunków, w jakich powstają produkty oraz ich weryfikacja zgodności z wynegocjowanymi wytycznymi. Jednym sposobem, by to sprawdzić, jest przeprowadzenie kompleksowego audytu w trakcie jak i po produkcji.

Jeśli charakterystyka produktów oraz warunki spełniają wymagania, należy sprawdzić produkcję dostawcy. Nasza oferta obejmuje przeprowadzenie audytu produkcji. Podczas niego zostaje zbadany proces produkcyjny, a także sposoby kontroli jakości wytwarzanych produktów.

Korzyści płynące z audytu

Plusem przeprowadzenia takiego audytu jest pewność, iż produkty dostarczone do Polski będą zgodne z tym na co umawialiśmy się z producentem. Pozwoli to już na etapie produkcji ograniczyć ryzyko oraz opóźnienie, które w razie niezgodności produktu będzie już obejmowało dość długi czas transportu i ewentualnego zwrotu. Nasi pracownicy dojadą do producenta, wykonają niezbędną dokumentację, którą przekażą klientowi. Na podstawie przekazanych informacji klient będzie w stanie ocenić zgodność produktu ze specyfikacją. Dzięki tej usłudze klient może spać spokojnie i być na bieżąco z procesem importu swoich produktów.

Home
Account
Cart
Search